Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Щодо епідемічної ситуації у дитячих садочках Цюрупинська

Щодо епідемічної ситуації у дитячих садочках Цюрупинська

Кожен рік стикаємося із ситуацією, коли зростає рівень захворюваності інфекціями, грипом, пневмоніями. Як правило, це припадає на період, коли спочатку йдуть похолодання, а потім потепління і навпаки. Це як раз період, коли підвищується інтенсивність захворюваності на вірусні інфекції і набуває найбільшого піку.

Сьогодні відбулася дистанційна нарада міського голови із завідувачами дошкільних закладів. Головне питання: стан відвідування дітьми міських дошкільних навчальних закладів та температурний режим в установах. За інформацією завідувачів рівень відвідування дітьми ДНЗ знизився внаслідок різкого похолодання в повітрі, а також з тим, що старші діти не відвідують школи і батькам є можливість залишити малюка вдома. Стосовно захворювань, як свідчить аналіз, дошкільнята в даний період хворіють, але епідеміологічний поріг не перейдено і потреби сьогодні закривати дошкільні навчальні заклади в місті відсутні. Температурний режим відповідає санітарним нормам і в групах становить +18, +21 градус за Цельсієм.

Проте дорослим не слід забувати і разом з дітьми здійснювати профілактичні заходи: уникати переохолоджування дітей та укріпляти імунітет, уникати місць масового скупчення людей.

Велике значення мають також заходи неспецифічної профілактики простудних захворювань, а саме: щоденні заняття фізичною культурою, загартування організму, систематичне перебування на свіжому повітрі, раціональне харчування, вживання в достатній кількості овочів, фруктів, багатих на вітаміни та фітонциди.
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО