Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)

Сьогодні в нашому місті відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Соборності України. На міській площі Цюрупинська біля пам’ятника Тараса Шевченко о 10.00 зібралися адміністрація району та міста, представники організацій, установ та мешканці Цюрупинська, щоб висловити своє шанобливе ставлення до історичної та духовної спадщини наших предків.

Дорогі цюрупинчани!

Сьогодні разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів та переконань. Вітаю Вас з Днем Соборності та Свободи! Бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідного міста та нашої держави!

Міський голова Дмитро Воронов

Історична довідка: День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Свято встановлено в Україні "…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…" згідно з Указом Президента України "Про День соборності України" від 21 січня 1999 року № 42/99. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. Деякий час, з 30 грудня 2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено "День Соборності та Свободи України". Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.

День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)
День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)
День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)
День Соборності та День Свободи у Цюрупинську (фото)
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787