Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Цюрупинському районі з’явився нафтовий магнат

У Цюрупинському районі з’явився нафтовий магнат

Понад 2 тони паливно-мастильних матеріалів хотів реалізувати житель Цюрупинського району. Однак до порушника із перевіркою навідались оперативники Головного управління Міндоходів у Херсонській області, повідомляє прес-служба управління.

Будь-яких дозвільних документів на господарську діяльність міндоходівці на підпільному об’єкті не виявили. Та і якість товару під питанням - відібрано зразки палива для проведення експертизи. Сплатою податків до бюджету ініціатор підпільного бізнесу теж не переймався.

Правоохоронці зафіксували факт зберігання з метою збуту та продаж незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів. За результатами перевірки вилучено бензин марок А-92, А-95 та дизельне пальне на загальну суму більше 23,6 тис.грн.

По даному факту слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.1 ст.204 КК України “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”

Ссылка на источник
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"