05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Охорона лісових насаджень

Охорона лісових насаджень

12 січня поточного року рейдовою бригадою державної лісової охорони Виноградівського лісництва на чолі з лісничим Коваленко В.М. було виявлено незаконну рубку дерев акації білої в полезахисній лісовій смузі на землях Виноградівської сільської ради.

Незаконну рубку здійснювала група громадян з села Привітного Цюрупинського району з одночасним навантаженням на автомобіль «Газель» з метою реалізації на «чорному» ринку.

Незаконно зрубано 49 дерев акації білої діаметром від 15 см до 60 см загальною масою 22,9 куб.м. Заподіяна шкода склала 189,6 тис.грн.

Про вчинення правопорушення було повідомлено працівників Цюрупинського ВП Новокаховського відділу ГУНП України в Херсонській області. За фактом незаконної рубки відкрито кримінальну справу і занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

22 січня поточного року майстром лісу Великокопанівського лісництва Зоріним А.О. виявлено і затримано два лісопорушника, які здійснювали незаконну рубку дерев в лісових насадженнях лісництва.

О 16 год. 24 хв. Затримано в кварталі 40 громадянина МіньковськогоА.В. жителя села Абрикосівка, який спиляв три дерева сосни, заподіявши шкоду лісовому господарству на суму 1846 грн.

О 17 год. 26 хв. Затримано в кварталі 39 громадянина Зайда С.В. жителя села Абрикосівка, який встиг спиляти лише одне дерево сосни діаметром 24 см і заподіяв шкоду лісовому господарству на суму 968 грн.

На місця правопорушень за викликом державної лісової охорони прибув дільничий інспектор Майхер М.В. та оперативна група Цюрупинського ВП Новокаховського відділу ГУНП України в Херсонській області.

За фактом незаконної рубки складені протоколи про адміністративні правопорушення та накладені штрафи.

Не зважаючи на те, що держава «забула» профінансувати утримання державної лісової охорони, працівники цієї служби продовжують виконувати свої обов’язки і стоять на сторожі державного майна.

Провідний інженер з лісових культур
ДП «Великокопанівське ЛМГ»
В.М.Мазуркевич
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО