Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Виконання міських програм

Виконання міських програм

В рамках реалізації міської програми «Ветеран» відбулася президія міської ради ветеранів. Порядок денний президії – звіт роботи за 2015 рік та затвердження плану роботи на 2016 рік.

В ході роботи заслухано звіт голови міської громадської організації Федоренко Т.В. та прийнято рішення - проінформувати на черговій сесії депутатський корпус про пророблену роботу. Що стосується планування на 2016 рік – визначено основні пріоритети роботи: обстеження матеріально-побутових умов інвалідів, волонтерська, виховна і патріотична робота, надання матеріальної допомоги громадянам поважного віку на лікування. З метою залучення молоді до суспільно-корисливих справ, а також сприяння збереження історії міста заплановано випуск брошури «Вони захищали Україну» (наші земляки), проведення міського конкурсу серед учнівської молоді про визволителів нашого міста в роки Другої світової війни, проведення круглих столів «Україна – поступ свободи», оформлення книги «Робота організації міської ради ветеранів». Робота в даному напрямку триває.Оновлено склад районного координаційного центру з питань підтримки сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, сімей, які переїхали з Донецької та Луганської областей.

Згідно розпорядження районної державної адміністрації №13 від 25.01.2016 року оновлено склад координаційного центру. До складу центру , за згодою, ввійшли і представники виконавчого комітету Цюрупинської міської ради. Зазначаємо, що за 2015рік до міської ради звернулося 7 сімей, які мають статус тимчасово переміщених родин. Всі звернення розглянуто, родинам надано матеріальну та продуктову допомогу.

Джерело: Цюрупинська міськрада
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787