Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Цюрупинські біліотеки звернулись до міського голови з пропизицією

 

Цюрупинські біліотеки звернулись до міського голови з пропизицією

 

Сьогодні бібліотечні фахівці Цюрупинської міської ради провели виробничу нараду, яка відбулася у приміщенні міської бібліотеки №3. На порядку денному розглядалося декілька питань: 

- Підсумки роботи бібліотек Цюрупинської міської ради за 2015 рік та січень 2016 року; 
- Аналіз планів на 2016 року та методичні рекомендації щодо планування; 
- Ознайомлення з графіками проведення семінарів, виробничих нарад, переобліків бібліотечних фондів, взаємоперевірок на І півріччя. 

Директори бібліотек та провідні бібліотекарі звітували про проведення новорічних свят та заходів у січні 2016 року. Вся робота бібліотек була спрямована на реалізацію основних завдань: залучення користувачів, вдосконаленні послуг, популяризація книги, збереження бібліотечних фондів. Робота бібліотек висвітлювалася у ЗМІ, на веб-сайті Цюрупинської міської ради та в інтернет виданнях «ОЛЕШШЯ ОНЛАЙН» і «ЦЮРУПИНСЬК ІНФО».

В ході нарад також було визначено ряд завдань, які обумовлено перед бібліотеками нашого міста на 2016 рік. Було визначено нові шляхи залучення населення до читання. Для забезпечення вільного доступу до інформації через мережу Інтернет міським бюджетом виділено кошти для комп’ютеризації міських бібліотек №2 і №3. Для підвищення професійної компетенції бібліотечних працівників вирішили прийняти участь у обласних семінарах по обміну досвідом та пошуку і запровадженню креативних форм роботи. 

Працівники бібліотек вирішили виступити з ініціативою до міського голови Воронова Д. організувати та провести Масляну на міському рівні в кращих традиціях нашого краю.

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО