Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Стосовно харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх закладів

Стосовно харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх закладів

До виконавчого комітету Цюрупинської міської ради звернулося ряд громадян нашого міста стосовно харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх закладів, так як з нового бюджетного року відсутнє фінансування і більшість дітей харчуються за батьківські кошти.

Зазначаємо, що у 2014-2015 навчальному році харчування всіх дітей здійснювалося за рахунок районного бюджету.

Згідно державного бюджету на 2016 рік, кошти на харчування не передбачено. Більшість жителів міста розуміє дану ситуацію так: Цюрупинський міський бюджет повинен взяти на себе обов’язки, так як школярі проживають в місті і відвідують міські навчальні заклади.

З метою вивчення питання, визначення кількості дітей та фінансову потребу у їх харчуванні (1-4 класів, як це було у 2015 році), сьогодні за дорученням мыського голови пройшли зустрічі із працівниками освітнього відомства. Було визначено, що всього зараз у 3-х школах міста 1189 учнів 1-4 класів, а ціна сніданку 9,45 грн. Звичайно, що річна фінансова потреба, при умові фінансування або часткового співфінансування учнів шкіл, є досить значною для міського бюджету та становить більше 2 млн. грн.

Тим паче, що знову ж таки, бюджетом країни на 2016 рік не передбачено фінансування пільгових перевезень громадян (а це також значне навантаження на бюджет). Ще місцевим радам потрібно створити органи адміністративних послуг, тощо. Тому, така можливість вивчається, але питання є надзвичайно складним.

Читаем по теме: Блок Петра Порошенко предлагает Раде восстановить в школах бесплатное питание

Оцените статью: 
-3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787