05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Номінанти на стипендію міського голови у Цюрупинську

Номінанти на стипендію міського голови у Цюрупинську

Сьогодні відбулося   перше організаційне засідання експертної комісії по  призначенню стипендій міського голови талановитій молоді міста. Дана експертна комісія  призначена розпорядженням Дмитра Воронова на виконання  міської територіальної програми «Гордість міста». Програма підтверджена фінансово – на 2016 рік передбачено  60.0 тисяч гривень. Стипендія надається щомісячно, для визначених комісією номінантів.  Станом на 19 лютого подано 10 заявок. Розглянувши  клопотання, компетентні представники у складі – Канівець  Л.Б (освіта), Павлової О.В. (культура), Моргун В.Й. та депутатського корпусу – депутатів  Цюрупинської  міської ради Шпачинської Н.В. та Тюріна  А.В, спеціалістів виконавчого комітету Цюрупинської міської ради –  вирішили внести пропозиції щодо уточнень в документації на призначення стипендії. Так ще раз було наголошено на необхідності подання:

  1. клопотання від установи, закладу або громадської організації за підписом керівника зі штампом  та печаткою закладу  ( в якому вказати  рік народження номінанта, адресу проживання, зайнятість стипендіата, перерахувати досягнення за попередній рік);
  2. копії документів (дипломи, грамоти, сертифікати та ін.), що підтверджують участь особисто номінанта на стипендію у змаганнях, олімпіадах, конкурсах, тощо .

Заявки надані за напрямками «спорт» та «культура». Оскільки  не надійшли заявки від закладів освіти міста, вирішено  подовжити строк подання до 01 березня 2016 року.

За довідками звертатися  по тел. 2-11-94.   

Джерело: oleshki-rada.gov.ua

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО