Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Цюрупинську відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетів

У Цюрупинську відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетів

29 лютого 2016 року відбулося засідання голів вуличних та будинкових комітетів.

Міський голова проінформував присутніх по таким питанням: вивезення сміття та тимчасові труднощі у приватному секторі, грейдерування грунтових вулиць, освітлення вулиць та скверів міста, вирішення питання огорожі Парку Слави, повернення різниці в цінах і тарифах комунальним підприємствам.

Активісти погодилися, що проблема зі сміттям складна і довготривала, звернули увагу на те, що і жителям слід бути охайнішими і не викидати стихійно сміття у річку, ліс та у сміттєві баки багатоповерхівок. Слушною була пропозиція голови вуличного комітету та депутата міської ради Гузик Л.М. про участь активістів вулиць у сесіях міської ради, разом з депутатами долучатися до вирішення нагальних справ та роз’яснювати своїм жителям на місцях достовірну і чесну інформацію.

«Треба вирішувати проблеми міста, разом, а не гратися у політику», - підсумував Дмитро Воронов.

 

Голова вуличного комітету гр. Коротких Л.Д (нещодавно переїхала жити до нас з іншого міста) закликала всіх не бути байдужими до нашої природи та проводити суботники в місцях відпочинку. Також на зустрічі було піднято питання діяльності міського ЦНАПу, який розпочне роботу у травні місяці, говорили про кладовища та безпритульних тварин.

Наостанку вуличні комітети звернулися з проханням до міського голови надати їм інформацію про діючих депутатів та членів постійних комісій.

Джерело: oleshki-rada.gov.ua

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787