Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Цюрупинський міський голова зустрівся з підприємцями

Цюрупинський міський голова зустрівся з підприємцями

Вчора відбулась зустріч Дмитра Воронова з підприємцями міста. Обговорювались нагальні проблеми та напрямки подальшого розвитку підприємницької діяльності у Цюрупинську. Головна мета: налагодити тісну співпрацю між місцевою владою та бізнесом.

Перші результати зустрічі:

* На сайті міської ради буде створено спеціальну сторінку-візитівку (каталог) підприємств які працюють у місті.
* Буде створено дорадчій орган при міському голові «Рада Підприємців».
* Вирішено підключити державні та приватні web-камери (на магазинах, кафе, барах) до єдиної міської системи спостереження, для запобігання злочинності та зручної роботи правоохоронних органів.
* Міський голова пообіцяв підприємцям більш широко залучати їх до державних замовлень, а також регулярно інформувати «Раду Підприємців» про перспективні плани розвитку міста, для плідного залучення їх до цієї спільної роботи.
* В свою чергу підприємці пообіцяли вже на наступне зібрання принести свої проекти та ідеї щодо розвитку місцевої громади.
* Дмитро Воронов презентував присутнім новий відділ у виконавчому комітеті міської ради «Відділ зовнішньої діяльності, залучення інвестицій та розвитку туризму», завдання якого налагодити тісну співпрацю між бізнесом та владою у Цюрупинську.


Відповідальним за створення дорадчого органу «Ради Підприємців» та координації його дій міський голова визначив свого заступника О.М. Петриченко, тому по всіх окреслених вище питанням можно звертатись до неї за телефоном 0662414880

Джерело: OLESHKI-RADA.GOV.UA

Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787