05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Щодо створення Цюрупинської об'єднаної громади

Відбулася робоча зустріч за участю головів Солонцівської сільської ради Солдатовим Ю.М., Підстепненської сільської ради Шаровим С.І., Цюрупинської міської ради Воронова Д.М., секретаря Цюрупинської міської ради Чурсіним Д.І. та начальниками відділів ЦМР, щодо децентралізації та добровільного об'єднання громад.

Дана зустріч відбулася при співпраці з головою Херсонського відділення АМУ Оленковської Л.П. та координатором з реалізації політики децентралізації у Херсонській області Возаловської Н.А.

Всі присутні мали змогу отримати відповіді на свої питання: переваги об’єднаної територіальної громади, механізм впровадження, робота з населенням, аналіз бюджетної частини та інше. Голів усіх рад хвилювало питання підбору кадрів, вирішення земельних питань, формування соціальної інфраструктури тощо.

«Це процес досить тривалий і складний. Дуже багато змін, та не все зрозуміло навіть профільним фахівцям, не кажучи вже про звичайних громадян. Звісно, що потрібно активніше працювати з населенням в інформаційному полі та регулярно проводити роз'яснювальні зустрічі для керівного складу місцевих рад. Тому сподіваюсь, що наша така нарада не остання і що пізніше ми разом поїдемо до кожного села, яке потенційно може увійти до Цюрупинської об'єднаної громади, щоб вже на місці обговорити це з місцевим населенням. Фактично, не для кого не секрет, що Цюрупинськ не зовсім зацікавлений в приєднанні до нього дотаційних сел, але як там виживати людям, якщо ми цього не зробим? Це потрібно детальніше пояснювати громадянам, що живуть саме в селах», - підкреслив Цюрупинський міський голова Воронов Д.М.

Джерело: OLESHKI-RADA.GOV.UA

Щодо створення Цюрупинської об'єднаної громади
Щодо створення Цюрупинської об'єднаної громади
Щодо створення Цюрупинської об'єднаної громади
Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО