Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Про закінчення опалювального періоду в м. Цюрупинську

Про закінчення опалювального періоду в м. Цюрупинську

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Про закінчення опалювального періоду

2015/2016 років в м. Цюрупинську

 

З метою запобігання нераціонального використання природного газу, на виконання п.2 ч.3 ст.16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до вимог Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 21.07.2005р. № 630, в зв’язку з підвищенням температури повітря, керуючись ст.13 Закону України «Про теплопостачання» та ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Закінчити опалювальний період 2015/2016 років в м. Цюрупинську з моменту настання протягом трьох днів середньодобової температури зовнішнього повітря не нижче +8оС.

 

2. Зобов’язати директора комунального підприємства «Цюрупинськ-сервіс» Цюрупинської міської ради Колес’янкіна М.І.:

2.1 перевести роботу котельних № 1, № 3, в максимально економічний режим;

2.2 зупинити роботу котелень № 8, № 39 та завершити подачу теплоносія до житлових будинків в м. Цюрупинську з моменту настання протягом трьох днів середньодобової температури зовнішнього повітря не нижче +8оС;

2.3 розпочати з 01.04.2016р. підготовку котелень міста до роботи в осінньо- зимовий період 2016/2017р.р. у відповідності до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затвердженого Наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України 10.12.2008р. № 620;

2.4 виконати гідравлічні випробування на об’єктах теплопостачання;

2.5 провести розрахунки з енергопостачальниками за використані паливно- енергетичні ресурси;

2.6 про стан підготовки до опалювального сезону 2016/2017р.р. щоп’ятниці надавати інформацію до відділу з питань забезпечення життєдіяльності міста.

 

3. Зобов’язати директора ТОВ « КК «КОМУНХОЗ» Рафаїлову О.Є.:

3.1 після зупинення котелень внутришньобудинкові системи залишити заповненими водою;

3.2 розпочати з 01.04.2016р. підготовку житлового фонду міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 роки у відповідності до наказу Держжитлокомунгоспу від 17 травня 2005 року №76 «Про затвердження Правил утримання житлових будинків і прибудинкових територій»;

3.3 про стан підготовки до опалювального сезону 2016/2017р.р. щоп’ятниці надавати інформацію до відділу з питань забезпечення життєдіяльності міста.

 

4. Керівникам дошкільних навчальних закладів №2, №3, №6, №7: використовувати котельні у режимі максимальної економії природного газу з дотриманням температурного режиму, згідно встановлених санітарних норм до моменту зупинення роботи котелень за окремим розпорядженням міського голови.

 

5. Відповідальність за виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, з питань житлово- комунального господарства Лук’янченко В.М., директора комунального підприємства «Цюрупинськ-сервіс» Цюрупинської міської ради Колес’янкіна М.І., директора ТОВ « КК «КОМУНХОЗ» Рафаїлову О.Є.

 

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Литвакова А.В.

Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО