05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Задекларувати своє майно в Цюрупинській ОДПІ можна навіть у вихідні

Задекларувати своє майно в Цюрупинській ОДПІ можна навіть у вихідні

У Цюрупинській ОДПІ переконують, що декларування доходів – ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян та є одним з критерієм партнерських взаємовідносин між платниками податків та державою.

Так, щорічно одним з основних напрямків Державної фіскальної служби України є створення сприятливих умов для виконання платниками податків громадянського обов’язку з декларування доходів.

Тому, для створення комфортних умов протягом січня-квітня 2016 року центри обслуговування платників податків Цюрупинської ОДПІ функціонують за подовженим режимом роботи, приймання податкових декларацій про майновий стан і доходи (далі-декларація) здійснюється також і у вихідні дні.

Кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення декларацій та допомогу при її заповненні в податковому органі за місцем податкової адреси платника податків. При цьому контролюючі органи забезпечують платників податків бланками декларацій безоплатно.

Разом з тим, на офіційному веб-порталі ДФС розміщено матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів.

Декларація подається за вибором платниками податків в один із таких способів:

особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

надсилається поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотримання умов щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години, в якому спливає граничний строк подання.

Інформація щодо порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на офіційному веб-порталі ДФС.

«Сподіваємося, що громадяни відповідально ставитимуться до вимог законодавства і своєчасно виконають свій конституційний обов’язок перед державою», - говорить в.о.начальника Цюрупинської ОДПІ С.Носенко.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО