Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Депутат обласної ради Евген Рищук про захист лісосмуг

Депутат обласної ради Евген Рищук про захист лісосмугСьогодні на засіданні сесії Херсонської облради голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, міжнародного співробітництва та інвестицій обласної ради Євген Рищук виніс питання до порядку денного про звернення до Верховної Ради щодо зміни законодавства про збереження лісосмуг.
Окрім того, щодо цього звернення депутати також мають прийняти рішення «Про тимчасову заборону проведення рубок полезахисних лісових смуг в області».

В проекті-рішенні сказано, що з метою збереження корисних властивостей, раціонального використання полезахисних лісових смуг, враховуючи звернення депутата обласної ради Рищука Є.М. стосовно ситуації, що склалася в області через масове вирубування лісових насаджень, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології від 23 березня 2016 року № 5/10 з порушеного питання і результати його розгляду на засіданні Президії обласної ради VII скликання 29 березня 2016 року, керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада має не тільки заборонити вирубку, але і рекомендувати органам місцевого самоврядування, місцевим органам виконавчої влади провести організаційну роботу щодо закріплення полезахисних лісових смуг за землекористувачами і землевласниками, угіддя яких межують з ними.

В свою чергу, бласна державна адміністрація має забезпечити дієвий контроль за рубкою полезахисних лісових смуг та щороку інформувати обласну раду про стан зелених насаджень в області.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО