05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

У Голопристанському і Цюрупинському районах триває Місячник пожежної безпеки у житлі

6 грудня представники Служби порятунку відправилися у Голопристанський і Цюрупинський райони.
Першим пунктом візиту став комунальний заклад Херсонської обласної ради «Голопристанський геріатричний пансіонат». Тут проживає 221 людина похилого віку – пенсіонери, інваліди, і працює 175 чоловік обслуговуючого персоналу. Об’єкт достатньо потужний і тут є дуже важливим аспектом організація пожежної безпеки. Як підкреслив заступник директора закладу Володимир Брага, у пансіонаті створені комісії, які провадять обходи житлових і побутових приміщень і контролюють, щоб його жителі не порушували заборон, наприклад, таких як користування електроприладами. При бажанні приготувати їжу, вони мають змогу це зробити у спеціальних побутових кімнатах, за якими також наглядають працівники. Співробітники будинку престарілих і підопічні на достатньо гідному рівні обізнані як поводитися під час тієї чи іншої надзвичайної події чи ситуації, як допомогти своїм сусідам по кімнаті. До речі, бабусі й дідусі не захаращують кімнати зайвими речами, щоб про всяк випадок це не стало на заваді ліквідації загорання чи пожежі.

У Голопристанському і Цюрупинському районах триває Місячник пожежної безпеки у житлі

Ясна річ, що геріатричний пансіонат у такому ж фінансовому становищі як і решта їм подібних, але керівництво обов’язково знаходить можливість виділити необхідні кошти для забезпечення протипожежних питань.
Це підтвердила і заступник начальника Голопристанського райвідділу УДСНС області підполковник служби цивільного захисту Лариса Мищенко.
- Голопристанський геріатричний пансіонат можна назвати зразковим об’єктом. Оскільки тут встановлена автоматична пожежна сигналізація, що виведена на центральний пункт спостереження. Стовідсотково забезпечено питання водопостачання: є водонапірна башта, 2 гідранти, до яких можна приєднатися при заборі води, внутрішні пожежні крани. У кожній кімнаті на стінах розміщені пам’ятки, інструкції.

Під час зустрічі з літніми людьми у залі рятувальники ще раз нагадали їм правила безпеки у житлі, розповіли про обстановку з пожежами в області, навели приклади їх виникнення за причинами і залишили на пам’ять рекомендації, як вберегти своє помешкання від вогню. А ще окремо поспілкувалися зі старенькими в їх кімнатах і переконалися, що умови їх проживання зручні, пристойні і, що найголовніше, безпечні.
Далі рейдова бригада попрямувала до підприємства споживчої кооперації «Голопристанський ринок». Сюди щодня приходить близько двох тисяч покупців за продуктовими і промисловими товарами. Заступник директора ринку змішаного типу Володимир Удалов розповів, що намагаються докласти максимум зусиль, щоб і продавці і покупці почувалися безпечно. Об’єкт обладнаний пожежною сигналізацією, у достатній кількості первинні засоби пожежогасіння, проїзди ринком відкриті. Диспетчерська служба протягом часу торгівлі озвучує правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись під час обігріву свого житла.

У Голопристанському і Цюрупинському районах триває Місячник пожежної безпеки у житлі

Усі, хто на час перебування рятувальників на ринку прийшов за покупками також понесли додому пам’ятки і листівки.
У Цюрупинському районі завітали до комунального закладу Херсонської обласної ради «Цюрупинського дитячого будинку-інтернату». На пропагандистів безпечного життя очікували діти з фізичними вадами. Дуже теплим і привітним видалося спілкування з ними. Хлопчики і дівчатка відразу впізнали у гостях представників служби порятунку. Правильно відповідали на поставлені запитання і з вдячністю брали до своїх кімнат наочну агітацію. Зрозуміло, що 150 дітей-інвалідів різного рівня перебувають під пильним наглядом співробітників будинку, але багато що залежить і від дитячого інстинкту самозбереження.
З питань організації пожежної безпеки інтернат тісно співпрацює з місцевим райвідділом УДСНС області. До речі, вони розміщені по-сусідству. Завдяки такій взаємодії у приміщенні під час ремонту не використано жодного метра пластикових панелей, що є легкозаймистими будматеріалами.
Інші позиції - щодо планів евакуації, обізнаності хто за що відповідає на момент надзвичайної події також у повному порядку. Адже тут багато діток, які зовсім не ходять і за ними закріплені конкретні працівники. Але краще сподіватися, що для евакуації приводів не буде.

За традиційною схемою на вулицях Цюрупинська роздавали громадянам наочну агітацію. І не тільки перехожим, а й по домівках, аби дізнатися яке в оселі опалення і нагадати як правильно обігріватись, не наражаючись на небезпеку.
Місячник пожежної безпеки у житлі триватиме до 15 грудня і управління ДСНС України у Херсонській області продовжить організацію рейдів, щоразу обираючи для цього інші місця, повертаючись з яких додому люди вже будуть попереджені - будьте обережні і дотримуйтеся правил безпеки там, де живете.

Управління ДСНС України у Херсонській області
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО