Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинской мерии не рекомендуют молодым людям ходить на Евромайдан

Об этом говорится в сообщении на официальном сайте городского совета.
Цитируем:
У Цюрупинській міській раді відбулася зустріч представників міської ради та представників учнівської молоді міста. Під час зібрання учасниками були обговорені нагальні питання участі молоді в житті міста. В ході зустрічі присутні обговорили і політичну ситуацію в місті. Було наголошено на тому, що міська рада не забороняє різноманітні зібрання громадян для висловлення своєї думки, в рамках чинного законодавства. Про те, всі такі заходи повинні прохолодити мирно, спокійно і відповідати європейським стандартам проведення масових заходів. Заступник міського голови з соціальних питань Ольга Петриченко порадила дітям та підліткам не долучатися до даних заходів.
Подібні зустрічі з молодіжним активом міста в Цюрупинську відбуваються традиційно, на них лідери учнівської молоді мають можливість висловити пропозиції по вирішенню проблемних питань молодіжного середовища, акцентувати увагу на заходах, які проводяться у місті. Окрім того, приділялася увага зайнятості молоді у вільний від навчання час, а саме проведення спільних заходів, творчих конкурсів, ярмарок, виставок та інших заходів. Учасники зустрічі сміливо та впевнено висловлювали свої думки щодо проведення у місті Новорічних та Різдвяних свят. Молодіжний актив схвалив пропозицію міського голови Василя Плотнікова щодо відкриття Головної міської ялинки та відзначення Новорічних свят на Житлоселищі в новоствореному сквері. Також було прийняте спільне рішення щодо проведення в рамках свята Параду Снігурок та конкурсу-шоу новорічних костюмів.
Діти схвально підтримали ініціативу міського голови щодо активної участі міської молоді в організації та проведенні не лише дозвілля, а і загальноміських заходів, проведенні суботників та Днів довкілля.
В ході зустрічі молодь озвучила свої побажання та конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці


В Цюрупинской мерии не рекомендуют молодым людям ходить на Евромайдан


Комментарий главного редактора "ЦО" Воронова Дмитрия: Уважаемые школьники и студенты! Цюрупинск Online, в отличии от наших чиновников, рекомендует Вам участвовать в данных митингах и собраниях. Они у нас носят исключительно мирный характер, в отличии от действий "Беркута", который тягает школьников, студентов, беременных женщин и журналистов за шкирки на площадях и пробивает им головы милицейскими дубинками. Скорее всего, именно потому наши чиновники и не рекомендуют Вам посещать эти собрания. Ведь благодаря приказам нынешней власти в стране, боятся нужно не людей на площадях - ваших родителей, бабушек, дедушек и друзей, а сотрудников правоохранительных органов, которые давали присягу народу Украины, но при этом служат лишь одному человеку в этой стране и его партии. При этом, жестоко разгоняя мирные собрания народа Украины, которому они клялись в верности! Если вы хотите жить в полицейском государстве строго режима, а не в Европейской Украине - без права на свободу слова и выбора, что бы вас скопом, против вашей воли возили махать флагами за правящую партию, жить в стране где всех держат в страхе - прислушайтесь к добрым тетям и дядям в больших кабинетах. Не мешайте им вести страну в пропасть и "покращувать своє життя вже сьогодні". А главное помните, в конституции Украины черным по белому написано - любой гражданин может ходить на мирные собрания. Это ваше законное право, которое обязан ценить наш ГАРАНТ КОНСТИТУЦИИ и вся его вертикаль власти, влоть до чиновников города-героя Цюрупинска.

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"