Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відбувся пленум цюрупинської міської ветеранської організації

Сьогодні відбувся пленум цюрупинської міської ветеранської організації.

Головні питання, які були розглянуті - підготовка до відзначення Дня Перемоги та облік первинних ветеранських організацій. У заході прийняв участь міський голова, який проінформував поважних учасників про роботу депутатського корпусу у питаннях підготовки до 9 травня та початок реконструкції Парку Слави.

Дмитро Миколайович подякував ветеранам за активну життєву і громадську позицію, закликав до співпраці щодо патріотичного виховання молоді та благоустрою в місті, а також відповів на запитання присутніх.

«Мої обидва діда воювали за визволення нашої країни, а батько офіцер військової авіації в запасі і тому наша родина завжди вшановує пам'ять полеглих у другій світовій війні. Я вважаю своїм обов’язком зробити місце бойової слави у Цюрупинську, ще кращим та затишнішим. Разом з депутатами ми вже розпочали роботу в цьому напрямку, а саме прийняли ріщення щодо початку реконструкції даного об’єкту», - зазначив міський голова.

В свою чергу голова міської ради ветеранів Федоренко Т.В. закликала присутніх до активізації роботи по поповненню рядів ветеранської організації та зачитала колективне «Звернення» до міської влади про підтримку заходів по реконструкції "Парку Слави".

Відбувся пленум цюрупинської міської ветеранської організації
Відбувся пленум цюрупинської міської ветеранської організації

Відбувся пленум цюрупинської міської ветеранської організації

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787