Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Великі пропозиції маленьких городян

Сьогодні відбулася ділова зустріч за круглим столом маленьких городян-учнів Цюрупинської спеціальної школи І-ІІІ ступенів Херсонської Обласної Ради з міським головою, його заступниками та секретарем ради.

Ініціаторами зустрічі були діти, які прийшли із своїм баченням покращення життя у нашому місті. Перше питанням, що хвилювало дітей – це повернення громаді незвичайного шедевру незвичайного примітивного мистецтва, будинку Поліни Райко. Після смерті жінки, будинок був придбаний іноземцями, але  зараз вони про нього не дбають.  То ж колегіально було вирішено розпочати громадський рух за повернення цього унікального шедевру – нашому місту.

 

Великі пропозиції маленьких городян

Слідкуючою пропозицією школярів було бажання висадити по місту квіти, які діти самі, разом із педагогами школи, вирощують у власній теплиці. Учні хочуть нікого не чекати, нікого не просити і не заставляти, а просто за покликом душі, зробити ділянку біля пам’ятника Т.Шевченку, центр, парк Слави та Набережну міста квітучою.

Непокоїть маленьких гостей і питання спорту: вони пропонують  міському голові організувати велопробіг, щоб пропагувати цей здоровий образ життя.

Переживають діти і за громадян, які йдуть на ринок по тротуару вул. Пролетарської, так як він (тротуар) втрачає своє призначення "каміння, горбинки та впадини". Волік А. сказала, що вони неодноразово спостерігали, як незручно людям там пересуватись. Не забули і про водіїв, які вже дякують місцевій владі за ремонт доріг.

 

Великі пропозиції маленьких городян

Серйозною, навіть життєво важливою проблемою для громадян з фізичними вадами, є питання пандусів до банкоматів, прилавків магазинів та побутових об’єктів. Ті пандуси, які  встановлюють підприємці, незручні – під великим кутом та не відповідають запитам інвалідів.

Ось такі, зовсім не дитячі проблеми піднімають, а точніше пропонують свою допомогу маленькі громадяни міста!

«Дуже дякую за таку відверту бесіду та пропозиції. Ви вибрали правильну життєву позицію – не байдужість і бажання самим щось зробити для рідного міста! Не всі питання залежать від нас, проте ми будемо намагатися разом їх вирішити», - підсумував зустріч Дмитро Миколайович та запропонував дітям найближчий час провести у міській раді день учнівського самоврядування. День, коли учні школи зможуть побути міським головою, його заступником, секретарем ради, депутатом та начальником відділу, щоб краще розуміти проблеми Цюрупинська, та допомогти у їх вирішенні. 

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787