Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинську знову пройде Парад Снігурок

В Цюрупинську знову пройде Парад Снігурок


В минулому році в Цюрупинську було започатковано проведення новорічного шоу – Параду Снігурок, який відбувався під час відкриття Новорічної міської ялинки.
Ініціативна молодь міста пропонує цюрупинчанам продовжити традицію новорічного конкурсу та запрошує до участі у дійстві всіх мешканців.

В цьому році Новорічна міська ялинка буде зустрічати городян 26 грудня на Житлоселищі в новоствореному сквері. Саме тут в рамках передноворічної акції відбудеться яскрава хода найчарівніших Снігурок міста.

Для участі в Параді конкурсанткам лише необхідно мати гарний настрій, новорічний костюм Снігурочки та підготувати оригінальне привітання цюрупинчанам з Новим роком. Снігуроньки-учасниці матимуть можливість проявити свою майстерність – створити власноручно та презентувати новорічну іграшку для головної ялинки. Переможці отримають приємні сюрпризи та подарунки, а також титул кращої Снігуроньки міста Цюрупинськ.

За ініціативи учнівського активу міста в цьому році в рамках Параду Снігурок буде вперше проведено шоу новорічних костюмів. У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, без вікових обмежень, хто має новорічний костюм.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися зателефонувавши за номером 2-11-94

В Цюрупинську знову пройде Парад Снігурок


Ссылка на источник

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"