05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Шановні батьки! Просимо Вас із порозумінням віднестися до створення електронної бази дітей Цюрупинського району.

Шановні  батьки! Просимо Вас із порозумінням віднестися до створення електронної бази дітей Цюрупинського району.
Шановні батьки!

Просимо Вас із порозумінням віднестися до створення електронної бази реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів Цюрупинського району.
З досвідом створення електронних баз в Україні Ви можете ознайомитися у соціальних мережах України (м.Вінниці, Івано- Франківську, Львові, Дніпропетровської області та інш.)
З приводу детальнішого розяснення щодо створення електронної черги до дошкільних закладів рекомендуємо звертатися до відділу освіти райдержадміністрації.


Начальник відділу освіти
І.М.Параскевич


Електоронна база реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів Цюрупинського району


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 752від 17.07.2011р., Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту », «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», листа МОН України від 17.07.2013 року №1/9-499 «Про створення уніфікованої системи електронної реєстрації дітей дошкільного віку» з 2011 року в Україні розпочато та продовжується робота щодо створення єдиної електронної бази даних реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів.
Уніфікована система електронної реєстрації дітей дошкільного віку- це система реєстрації , що створюється за єдиними правилами та вимогами і містить інформацію , необхідну для розвязання організаційних завдань щодо збору, накопичення та обробки персональних даних про дітей дошкільного віку, які стоять на черзі на зарахування , зараховані та відвідують дошкільний навчальний заклад.
Уніфікована система має сприяти взаємодії дошкільних навчальних закладів та батьків або осіб, які їх замінюють, органів влади, повязаних з обліком та зарахуванням дітей до дошкільних навчальних закладів.
Нині у багатьох регіонах України батьки вже мають можливість через Інтернет зареєструвати свою дитину в черзі до дошкільного навчального закладу, який вони обрали, і відповідно, відслідковувати просування цієї черги, а також бачити реальну картину наповнюваності дошкільних навчальних закладів регіону. Така електронна реєстрація передбачає створення і обслуговування електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів . Охопивши всю систему дошкільної освіти України , надалі електронна база стане єдиним джерелом реєстрації дітей до дошкільних закладів.
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації протягом вересня- грудня 2013 року в Цюрупинському районі запроваджується інформаційно- освітній проект «Курс: Дошкілля» та керівниками дошкільних навчальних закладів району проводяться заходи щодо електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів району.
Електронна база дасть змогу здійснювати облік дітей, які відвідуватимуть дошкільні заклади , забезпечить відкритий доступ до інформації щодо прийому дітей до дошкільних навчальних закладів та порядок прийняття дітей, зменшуючи корупційні ризики.
Згідно вимог чинного законодавства розроблено та затверджено районне Положення про електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів. Обовязковою умовою для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу є наявність про неї в Реєстрі та заповнення заяви на постанову дитини в чергу на отримання місця в дошкільному навчальному закладі.
У заяві необхідно вказати наступні дані про дитину:
- прізвище, імя по батькові;
- дата народження;
- місце проживання;
- місце прописки;
- серію та номер свідоцтва про народження;
- копію свідоцтва про народження;
- чи мається право на пільги (тип документа , що підтверджує право на пільги).
Дані про батьків, або осіб , які займаються вихованням дитини:
- прізвище, імя, по батькові заявника;
- місце роботи;
- посада;
- місце прописки ;
- серія паспорта;
- дата видачі паспорта;
- телефон;
- e-mail.
Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється. Якщо відомості, зазначені у заявці , відповідають оригіналам, та заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання заявки. Заявник має право обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.
Доступ до всіх персональних даних заявника мають відповідно до Закону України «Про захист персональних » лише адміністратор Реєстру та районні реєстратори. Районний адміністратор несе відповідальність за внесення, збереження та захист персональних даних заявників.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО