Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинске решили демонтировать временные сооружения

В Цюрупинске решили демонтировать временные сооружения

Об этом говорится на официальном сайте городского совета.
Цитируем источник:
У Цюрупинській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 10 проектів-рішень. Члени виконкому в ході роботи засідання розглянули та затвердили план робіт виконавчого комітету Цюрупинської міської ради на I квартал 2014 року.
Також розглянувши подання завідувачів дошкільних навчальних закладів міста щодо надання пільг по батьківській платі, члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання пільг по платі для батьків за перебування дітей у ДНЗ міста на період з грудня 2013 року по травень 2014 року.

Під час засідання виконавчого комітету членами зібрання було розглянуто проект - рішення щодо демонтажу тимчасових споруд. В ході обговорення було прийнято рішення зобов’язати власників вказаних тимчасових споруд-кіосків до 26 грудня 2013 року здійснити за власний рахунок демонтаж об’єктів, які розташовані по вулиці Пролетарській, біля будинку № 122 та по вулиці Комунарів, біля Цюрупинської районної лікарні.

Окрім того, на засіданні учасниками зібрання були прийняті рішення щодо зарахування на квартирний облік, перереєстрацію квартирного обліку, про надання жилої площі у гуртожитку та надання дозволу на приватизацію жилих кімнат, жилих блоків (секцій) у гуртожитку.

Також розглядалися питання про затвердження будівельного паспорта забудови земельної ділянки, про дозвіл на перепланування та про присвоєння адресного номера.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО