Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Не всякому слову про Цюрупинськ сьогодні можна вірити (фото)

Після «деяких» некоректних публікацій в соціальних мережах, щодо виділення в місті Цюрупинськ земельних ділянок воїнам АТО на сміттєвому звалищі, до Цюрупинської міської ради звернулася керівник центру допомоги учасникам АТО при ОДА - Возаловська Наталія Анатоліївна.

 

Вона поцікавилась, чи дійсно виділенні ділянки для воїнів АТО знаходяться в антисанітарних умовах та непригодні для цільового використання взагалі? Сьогодні секретар міської ради Чурсін Димитрій Іванович разом із Возаловською Наталією Анатоліївною виїхали на місце розташування земельних ділянок для прояснення ситуації по виділенню земельних ділянок не тільки для військовослужбовців, а й для всіх жителів нашого міста. Ділянки знаходяться вздовж об’їзної траси Цюрупинськ - Гола Пристань, між цією трасою та дорогою, яка веде до вулиці Лісної. Взагалі Цюрупинською міською радою було виділено 50 земельних ділянок, з яких 44 ділянки вже роздані воїнам АТО та знаходяться в стані оформлення. Площа всієї ділянки знаходиться в задовільному стані, але подекуди є стихійні звалища, які нещодавно створені самими жителями.

 

Таким чином, після прочитаного та побаченого, можна зробити наступний висновок. По-перше, є Інтернет - видання, які висвітлюють інформацію некоректно по принципу: «папір все витримає». По-друге, якщо у когось з’явилося питання до Цюрупинської міської ради - то зверніться до фахівців ради і вони залюбки дадуть відповідь.

 

Та наостаннє. Хочеться звернуться до жителів міста, на передодні 23 квітня акції «Дня довкілля» давайте разом зробимо наше місто чистішим та в подальшому підтримуватиме порядок у ньому.


Коментар Наталії Анатоліївни у фейсбуці після поїздки до Цюрупинська:

 

Не всякому слову про Цюрупинськ сьогодні можна вірити (фото)

Але, зараз в захисників України у Цюрупинську таки є деякі труднощі в оформленні документів, бо з незрозумілих причин їх припинили "погоджувати" районний архітектор та землевпорядник (Перерва і Д'яченко), посилаючись на абсурдні підстави. Абсурдні тому, що раніше вони без будь яких зауважень "погодили" вже безліч аналогічних ділянок, а ось з недавніх пір чомусь вирішили цього не робити. Вказаним вище громадянам, різко перестав подобатись затвердженний міською радою ще в минулому році "план зонування"... Варто зазначити, що сталося це відразу після того, як депутати міської ради нового скликання відмовились на сесії надавати у власність ділянки в центрі міста (вул. Самарця) родичам та охорнцям Олексія Журавко. Тому, сьогодні цюрупинська громада небезпідставно вбачає в діях зазначених вище чиновників ознаки корупційних дій та зв'язки з колишнім народним депутатом, бо інших логічних пояснень такої поведінки - не існує! Але ж... Розуміня причин, суті не міняє! Сьогодні через протиправні дії Перерви та Д'яченко в інтересах Олексія Валерійовича, страждать всі життелі міста, особливо учасники АТО, які вже декілька місяців залишаються заручниками ситуації та не можуть отримати у власність виділену їм міською радою землю. 

 

Не всякому слову про Цюрупинськ сьогодні можна вірити (фото)

Не всякому слову про Цюрупинськ сьогодні можна вірити (фото)

Не всякому слову про Цюрупинськ сьогодні можна вірити (фото)

Оцените статью: 
+8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО