05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

У Цюрупинську продовжують тестувати LED технології для вуличного освітлення

Сьогодні міський голова та фахівці вітділу ЖКГ виконавчого комітету Цюрупинської міської ради знайомились з новими зразками ліхтарів вуличного освітлення на основі LED технологій.

Працівники КП "Цюрупинськ-Сервіс" встановлять зразки на одній з вулиць міста в тестовому режимі для вивчення параметрів обладнення. Нагадаємо, що виконавчий комітет вже затвердив перелік вулиць (за зверненнями громадян та депутатів міської ради) на яких найближчим часом планується проектування та встановлення системи освітлення.

Принципова позиція Дмитра Воронова полягає у тому, що нові вулиці потрібно підключати вже на новому обладненні, для більш якісного та економного освітлення вулиць Цюрупинська. Саме тому, сьогоді активно випробовуються різні варіанти від різних виробників, аби обрати найкраще, за співідношенням ціна/якість. Перші такі ліхтарі вже працюють в Цюрупинському "Парку Слави".

"Ми повинні йти в ногу з часом та впроваджувати нові технології. Сьогодні в світі активно впроваджують LED. Я хочу, щоб городяни спокійно ввечері пересувались по добре освітленному місту. Ми зможемо менше витрачати на електроенергію та заощаджувати бюджетні гроші, маючи кращий результат. Ліхтарі які нам пропанують, мають потужність лише 50W - меньше ніж звичайна лампочка у Вас вдома, та на кожен з них діє гарантія 5 років. Це потрібно робити!", - завужив міський голова.

У Цюрупинську продовжують тестувати LED технології для вуличного освітлення
У Цюрупинську продовжують тестувати LED технології для вуличного освітлення
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО