Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Євген Рищук звернувся до суду

Євген Рищук звернувся до суду

Як стало відомо журналістам ksza.ks.ua, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук звернувся до Цюрупинського районного суду зі скаргою про наклеп.

В коментарі журналістам сам депутат підтвердив, що дійсно звертався до суду з позовом з приводу розповсюдження депутатом Цюрупинської районної ради Миколою Гараненком неправдивої інформації.

"Дійсно, я звернувся до суду зі скаргою про наклеп. Я розумію, коли людина в неконтрольованому стані може один раз висловитися емоційно. Але, коли людина вже навмисне, протягом двох місяців розповсюджує плітки, то нехай в цій справі розбереться суд. В свою чергу, я нікому нічим не погрожував",- говорить депутат облради Е.Рищук.

Євген Рищук розповів, що Микола Гараненко розповсюджує плітки та звинувачує депутата обласної ради в здійсненні тиску на депутатів Цюрупинської районної ради щодо необхідності підтримки та відновлення на посаді голови районної ради. Зокрема, начебто Є.Рищук здійснював тиск особисто на М.Гараненко у вигляді обіцянки надання певних преференцій чи здійсненням погроз на його адресу.

Крім того, за словами Є.Рищука, до Постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики звернувся народний депутат Ф.Негой.

"Я розумію, коли депутат районної ради пішов до нардепа скаржитися і той йому повірив. Але в таких ситуаціях принаймні мають бути свідки. Я переконаний, що народний депутат все ж таки повірить суду, а не буде вірити пліткам",- повідомив депутат обласної ради Є.Рищук.

 

Євген Рищук звернувся до суду

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787