Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У міській раді відбувся оргкомітет з нагоди дня захисту дітей

У міській раді відбувся оргкомітет з нагоди дня захисту дітей

Напередодні Дня захисту дітей, за дорученням міського голови, в кабінеті заступника міського голови Петриченко О.М., відбувся організаційний комітет за участю завідуючих міських ДНЗ та методиста районного відділу освіти Альохіної С.В. В цей день у всіх міських дошкільних навчальних закладах пройдуть розваги, конкурси та концертні програми.

 

За взаємною згодою міської ради і відділу освіти та при підтримці міського голови Дмитра Воронова, у цьому році цей захід було вирішено провести незвично для наших малюків. На міській Набережній міста планується провести міжміські дитячі спортивні змагання та розваги, в яких приймуть участь команди – малюки міста Цюрупинськ та Голої Пристані. Учасників веселих змагань буде підтримувати та розважати малеча міських садків. 


Завжди до святкування Дня захисту долучається районний відділ культури, який готує культурно – розважальну програму для дітей нашого міста. 1 червня у Центрі культури та дозвілля пройде святкова вистава «Бабай», а на Центральній площі міста відбудеться концертно – ігрова програма.

 

Тож запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в святкуванні Дні захисту дітей!

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО