05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

У Цюрупинську сподіваються суттєво збільшити кількість місць у дитячих садочках

У Цюрупинську сподіваються суттєво збільшити кількість місць у дитячих садочках

17 травня 2016 року в кабінеті міського голови відбулася робоча нарада щодо питання передачі приміщення по вул. Самарця у власність цюрупинської громади. Раніше дане приміщення використовувалося як дошкільний навчальний заклад, але в роки зниження рівня народжуваності дітей міською владою його було передано у власність області.

Проте час іде, потреба у збільшенні місць для дітей у садках нашого міста збільшується, багато батьків виявляють бажання влаштовувати малечу у ранньому віці у дошкільні заклади. Тож на сьогодні є велика потреба у додатковому приміщенні (значно більшому, ніж ДНЗ №1) для розміщення дитячих груп.

Саме це питання і розглядалося фахівцями виконавчого комітету Цюрупинської міської ради, представниками спеціальної загальної школи і дошкільного закладу №1. Колегіально досягнута домовленість про прийняття у комунальну власність міста приміщення по вул. Самарця та передачу у власність обласної ради приміщення по вул. Пролетарська. Згода обох сторін є і тепер справа за документальним оформленням.

Міським головою Вороновим Д.М. надано відповідне доручення фахівцям виконавчого комітету - підготувати офіційні листи та пакети документів на передачу та прийняття у власність нежитлових приміщень. Після цього, питання буде винесено на розгляд депутатів Цюрупинської міської та Херсонської обласної ради, адже результатом такої співпраці буде можливість суттєво збільшити кількості місць у дитячих садочках для маленьких цюрупинчан.

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...

Ідуть дощі, а ліс продовжує горіти
3633 | Дата: 18 июля, 15:31
Автор:Олешківське ЛМГ
Увага! Пожежонебезпечний період триває.
2334 | Дата: 15 июля, 11:55
Автор:Олешківське ЛМГ
Шановні громадяни!
3546 | Дата: 27 июня, 10:44
Автор:Олешківське ЛМГ
Наслідки пожежі
4269 | Дата: 7 мая, 15:50
Автор:Олешківське ЛМГ