Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Євген Рищук направив делегацію до Верховної Ради

19 учнів зі шкіл Цюрупинського району здійснили подорож до Києва. Діти мали можливість побувати в стінах відомої будівлі єдиного законодавчого органу нашої країни – Верховної Ради України.

 

Під час екскурсії школярі на власні очі побачили будинок «під куполом», дізналися його історію та таємні секрети, ознайомилися з архітектурою та запасними виходами, а побувавши в сесійній залі, відчули себе в ролі народних депутатів. Також оглянули сесійну залу з висоти балкону, побачили ложу Президента, міністрів. Гід розповів дітям за яким принципом і як розміщуються в сесійній залі народні депутати за фракціями.

Враження та емоції переповнювали дітлахів. Вони не переставали задавати питання екскурсоводу. Учнів цікавило, чому зараз 417 депутатів, а не 450, з якого віку вже можна бути народним депутатом, що потрібно зробити, щоб стати нардепом, цікавилися законотворчими процесами. Та ще багато інших питань, з яких було видно, що підлітки цікавляться політичним життям країни та серйозно замислюються над своєю подальшою кар’єрою. Приємна подорож у школярів залишили незабутні враження, нові знання та безліч фотографій.

По завершенню відвідування ВР для дітей провели оглядову екскурсію столицею України.

Ця подорож до Києва та екскурсія коридорами Верховної Ради була б неможливою без особистої ініціативи та фінансової підтримки депутата Херсонської обласної ради Євгена Миколайовича Рищука, який впевнений, що цей день діти запам’ятають на все життя, а для декого, можливо, він стане стартом у політичній кар’єрі:

- Є така мудрість: люди забудуть, що ти сказав, люди забудуть, що ти зробив, але вони ніколи не забудуть, що ти змусив їх відчути. Я радію почуттям дітей, розумію, що їх переповнюють емоції, сам колись таким був. Взагалі місія нас, дорослих, якомога більше дарувати дітям позитивних емоцій та можливість показати, як мінімум визначні місця нашої країни, як максимум земної кулі, - запевняє Євген Миколайович.

Нагадаємо, що Євген Рищук також на одному з дитячих фестивалів, що проходив у Цюрупинську, повідомив, що із власного фонду в кінці навчального року виділить одноразову грошову винагороду для найкращих учнів району: за І місце переможець отримає 15 тис.грн, за ІІ – 10 тис. грн., ІІІ – 5 тис. грн.

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"