05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

На засіданні виконавчого комітету затверджено нові тарифи на централізоване теплопостачання

На засіданні виконавчого комітету затверджено нові тарифи на централізоване теплопостачання

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Олешківської міської ради, на якому затверджено нові тарифи на централізоване теплопостачання. 

 

Відповідне рішення було прийнято на виконання постанови Олешківського районного суду  від 21.04.2016 р. № 664/369/16-а та у зв’язку з вимогою чинного законодавства щодо  необхідності приведення діючих  тарифів до економічно обґрунтованих.

 

Отже, цієї зими за централізоване опалення мешканці Олешок сплачуватимуть 23,32 грн. за 1 кв.м., бюджетні установи – 49,26 грн/м.кв., інші споживачі – 46,56 грн/кв.м.

 

З метою часткового відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з централізованого теплопостачання, нагадуємо громадянам про можливість отримання субсидії. Звертатися з питань субсидії до  Управління соціального захисту населення  Цюрупинської районної державної адміністрації, що розташоване за адресою: вул. Гвардійська, 6.

 

Також треба зазначити, що виконавчий комітет олещшківської міської ради прийняв рішення, яке дозволяє всім бажаючим встановити в квартирі індивідуальне джерело опалення незалежно від того, відключається житловий багатоповерховий  будинок від централізованого теплопостачання чи ні. Тобто, якщо Ви бажаєте відключити квартиру від мереж централізованого теплопостачання та встановити індивідуальне джерело опалення, Ви маєте звернутися до відповідної комісії виконавчого комітету Олешківської міської ради за одержанням дозволу. При собі необхідно мати копії та оригінали паспорту і правовстановлюючих документів, та згоду співвласника, у разі його наявності. Малозабезпечені верстви населення можуть також отримати матеріальну допомогу. Звертатися до відділу з питань забезпечення життєдіяльності міста виконавчого комітету олешківської міської ради за адресою: вул. Гвардійська, 30.

Оцените статью: 
-5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО