05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках тривають роботи з благоустрою

Майже щодня ми є свідками того, як Олешки набувають нових, кращих змін. У місті тривають активні роботи з благоустрою, впорядкування територій, ефективно впроваджуються нові проекти.

Отже, після проведення велопараду присвяченому дню сім'ї було вирішено встановити велопарковки біля організацій, установ, магазинів, дитячих садків тощо. "Велорух в Олешках повинен активно розвиватись, а люди які пересіли на корисний та екологічний транспорт, повинні мати всі необхідні умови для його користування. Ви мабуть бачили мене, секретаря міської ради, депутатів та членів наших родин на велосипедах і тому створити комфортні умови для розвитку цього екологічного і корисного транспорту в нашому місті, то є моя принципова позиція", - зауважив Дмитро Миколайович.

Позитивні перетворення і в сквері біля супермаркету «АТБ», там найближчими днями встановлять додаткові комфортні лавочки зі спинками, для відпочинку жителів цього мікрорайону, бо до фахівців виконкому, міського голови та депутатів вже неодноразово зверталися літні люди з цим проханням.

Також продовжуються роботи по встановлювленню урн для сміття у містах масового та загального користування, а саме: на зупинках громадського автотранспорту, в парках та скверах, біля магазинів та підприємств. Все це постійно робиться заради того, аби в рідному місті панував затишок і комфорт.

Для виконання вищезазначених робіт, Дмитро Миколайович залучає місцевих підприємців, аби дати змогу городянам самостійно працювати над поліпшенням умов життя у власному місті та мати постійну роботу.

В Олешках тривають роботи з благоустрою
В Олешках тривають роботи з благоустрою
В Олешках тривають роботи з благоустроюВ Олешках тривають роботи з благоустрою
Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО