Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках розпочато системну роботу з енергозбереження в бюджетних установах

В Олешках розпочато системну роботу з енергозбереження в бюджетних установах

За ініціативи міського голови та вітділу зовнішньо-економічної діяльності виконавчого комітету, в Олешках розпочато системну роботу з енергозбереження.

Відтепер у дитячих садочках, бібліотеках, на площах та в парках, а також в адміністративних приміщеннях установ, що підпорядковуються міській раді, планово буде здійснюватись заміна звичайних ламп на світлодіодні.

Треба зазначити, що строк експлуатації таких ламп у 50 разів довший, в порівнянні зі звичайними лампами накалювання.

Також суттєвою перевагою LED-ламп є не тільки економічність, а ще й екологічність і протипожежна безпека. Так, на відміну від люмінесцентних ламп, вони не містять ртуті і не вимагають спеціальної утилізації. Через відсутність мерехтіння LED-технологія не викликає втоми очей.

При правильному використанні та стабільному струмі LED-лампи можуть працювати майже 7 років, використовуючи лише 10% елетроенергії, яку б використовували звичайні лампи накалювання.

Все це призведе до суттєвого зменшення видатків на оплату електроенергії в державних устновах та на освітлення парків. Енергозбереження і заощадження коштів місцевого бюджету - в пріоритеті.

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО