Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Подвійне життя Андрія Литвакова (документ)

Завтра відбудеться сесія Олешківської міської ради. Вже відомо, що міський голова Дмитро Воронов підготував звільнення свого першого заступника Андрія Литвакова "за статтею".

Раніше, ми вже демонстрували читачам нашої спільноти офіційну відповідь державної прикордонної служби України, де чітко написано, що в робочий час Литваков перетинав кордон та відпочивав на одному з відомих курортів. Потім до редакції нашого видання потрапила фіктива справка Андрія Володимировича про стан його здоров'я (проктологія).

Ось вам ще один цікавий документ для роздумів:

Подвійне життя Андрія Литвакова (документ)
Подвійне життя Андрія Литвакова (документ)

Відомо, що громадянин Російської Федерації коли подавав свої документи у виконавчий комітет Олешківської міської ради, приховав наявність у нього паспорту країни агресора та інші цікаві сторінки свого минулого, як наприклад звільнення з правоохоронних органів за "системне вживання алкогольних напоїв на робочому місці".

Дмитро Миколайович вже публічно вибачився перед депуатами за те, що свого часу просив їх підтримати кандидатуру Литвакова на посаду свого першого заступника. Ми звернулись до міського голови за коментарем з цього приводу і ось що він нам повідомив: "Не помиляється той, хто нічього не робить. Я з тих людей, які вміють визнавати власні промахи і тому на сесії міської ради звернусь до депутатів, яких раніше просив підтримати кандидатуру Літвакова на цю посаду, попрошу в них вибачення. Помилився я - не вони! Коли підбирав кандидатуру заступника, то, перш за все, хотів взяти фахівця зі сторони, аби він був далеким від всіх місцевих політико-економічних груп та щоб на цю людину не мали впливу основні гравці Олешківського політичного середовища. Литваков спочатку дуже гарно все розповідав, приховав від мене всі свої чорні плями з минулого та здавався саме тою людиною, яка зможе чітко виконувати мої розпорядження. А ви знаєте, що в перші місяці роботи виклики перед нами стояли досить серйозні. В робочому процесі, з кожним днем, я все більше і більше розчаровувася в діях Андрія Володимировича і ось одного дня (11 травня), викликав його до себе та жорстко вказав на всі помилки першого заступника та зірвані доручення. Після цього Литваков самовільно покинув робоче місце і до цього дня в будівлі мерії не з'являвся. Мабуть дуже втомився він за ці пів року, то може нехай краще відпочине, а рацювати на громаду будуть більш фахові та компетентні люди. Я поки ще не визначився з кандидатурою нового заступника, але тепер вже гарантовано буду більш прискіпливо та ретельно вести кадрову політику - це факт. Крім того, людина яка має громадянство країни агресора, системно програє в Криму суди на досить великі суми грошей, має нерухомість на окупованих територіях та займала там керівні посади... Не виключаю що він, цілком ймовірно, може бути "на гачку" у ФСБ Російської Федерації. В моїй команді немає місця таким людям - це вже питаня вірішене, крапка".

Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787