05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів

Нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів

З липня 2012 року вартість послуги на вивезення твердих побутових відходів з  приватного сектору в місті становить 7 грн. 95 коп. з людини на місяць. В реаліях сьогодення вказаний тариф є збитковим. Його подальше застосування призведе до цілковитого припинення в місті дії послуги з систематизованого видалення сміття з приватного сектору, що спричинить утворення стихійних звалищ відходів та санітарну катастрофу в подальшому.

Відповідно до чинного законодавства єдиним шляхом забезпечення сталої роботи з вивезення ТПВ є прийняття економічно-обґрунтованого тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору та бюджетних установ міста.

 

Отже, у зв’язку зі значним підвищенням цін на пальне та інші матеріальні витрати під час надання послуги з вивезення твердих побутових відходів  у місті, та з метою забезпечення утримання територій в належному санітарному стані, на мешканців Олешок чекає підвищення ціни на вказану послугу.

На разі новий тариф на послугу зі збору, вивозу та утилізації твердих побутових відходів з сектору та бюджетних установ міста має бути затверджений рішенням виконавчого комітету Олешківської міської ради.

 

Для населення новий тариф, у разі його затвердження, становитиме 22 грн.  22 коп. з людини в місяць (для підприємства-платника Єдиного податку); або 23 грн. 41 коп. з людини в місяць (для підприємства-платника ПДВ);

Вартість вивозу 1 м3 твердих побутових відходів для населення становитиме 176 грн. 29 коп. (для підприємства-платника Єдиного податку); та 185 грн. 70 коп. (для підприємства-платника ПДВ).

 

Для бюджетних установ вартість вивозу 1 м3 твердих побутових відходів, у разі затвердження, становитиме  109 грн. 88 коп. (для підприємства-платника єдиного податку); та 109 грн. 11 коп. (для підприємства-платника ПДВ).

 

Зауваження та пропозиції щодо поданого проекту економічно-обгрунтованих тарифів ТОВ «ЧИСТЕ-МІСТО» приймає в строк до 18 липня 2016 року за адресою: м. Олешки, Житлоселище 10-а, з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00 години, в п’ятницю з 8-00 до 16-45; обідня перерва з 12-00 до 12-45 години.

Оцените статью: 
-10
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО