05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках відбувся круглий стіл на тему створення ОСББ

З 1 липня цього року набув чинності Закон України, який передбачає реформування житлово-комунального господарства. Даний закон відміняє усі рішення, які були прийняті раніше щодо балансоутримувача житлового будинку.

З метою надання організаційної допомоги мешканцям міста у питанні створення ОСББ, міським головою Вороновим Д.М. було ініційовано зустріч активу будинків, голів та членів уже створених ОСББ, яка відбулася 20 липня у Олешківській міській раді. В ході зустрічі учасники обговорили ряд хвилюючих городян питань – як здійснювати передачу будівель з балансу, чи будуть комунальні підприємства здійснювати ремонтні роботи і чи буде влада виділяти на це кошти, яким чином буде вивозитися сміття, що робити із боржниками та ін.

Інформували учасників Пивоварова Н.К. та Зібницька О.С., які напередодні стали учасники спіціалізованого семінару-навчання міністерства з питань житлово-комунального господарства. Слід зауважити, що незважаючи на роз’яснення, процес створення ОСББ у нашому місті йде повільно, мешканці багатоповерхівок ще не визначилися із способом управління. Нові законодавчі реалії мають безліч неврегульованих питань, на які важко знаходити відповіді навіть тим, хто володіє досвідом у справі керування спільною власністю.

Про організаційні основи створення ОСББ, відображені в Законі України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», та найпоширеніші питання практичної діяльності об’єднань, які виникали за «круглим столом», консультувала Серогодська Т.І. (перший заступник міського голови). «Впроваджуючи ринкові механізми у сфері житлово-комунального господарства, держава не задає чіткі рамки, проте дає можливість мешканцям міста якнайповніше використати законні можливості і покращити якість утримання та експлуатації житлового фонду, отримуючи більш якісні комунальні послуги. Безумовно, у цьому зацікавлена міська влада і готова надати свою всебічну підтримку процесу створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», - підкреслила Тетяна Іванівна.

За спільною домовленістю вирішено проводити такі наради щотижня. Наступна зустріч - 17 липня о 17.00 у сесійній залі Олешківської міської ради.

В Олешках відбувся круглий стіл на тему створення ОСББ
В Олешках відбувся круглий стіл на тему створення ОСББВ Олешках відбувся круглий стіл на тему створення ОСББ
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО