Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Вітбулась чергова зустріч спеціалістів виконавчого комітету Олешківської міської ради з головами та ініціативними групами ОСББ

Вітбулась чергова зустріч спеціалістів виконавчого комітету Олешківської міської ради з головами та ініціативними групами ОСББ

Нагадаємо, що за ініціативою міського голови, організовано щотижневі зустрічі спеціалістів виконавчого комітету Олешківської міської ради з головами та ініціативними групами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Для організації діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків надаються практичні поради, роз’яснення, правова підтримка та допомога у здійсненні ефективного управління ОСББ.

 

27 липня відбулася друга зустріч з головами вже зареєстрованих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативними групами, що тільки  починають проходити шлях створення та реєстрації.

 

Було обговорено актуальне на цей час земельне питання, в частині розрахунку тарифів з утримання будинку та прибудинкових територій ОСББ.

 

Спеціалістами виконавчого комітету Олешківської міської ради також були надані роз’яснення щодо порядку передачі будинків з балансу КП «ПОБУТ» на баланси ОСББ. На сьогодні процес передачі будинку № 2 по вул. Куліша об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «КУЛІША 2» та будинку № 6 по вул. Центральна (колишня вул. Пролетарська) об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків «Горизонт 6» триває.  Також вже підготовлено відповідні розпорядження щодо передачі будинків ОСББ «Житлоселище-1» та ОСББ «МЖК-122».

 

Наступне засідання відбудеться 3 серпня 2016 року о 17.00 годині в сесійній залі міської ради за адресою: вул. Гвардійська, 29. За проханням голів та ініціативних груп порядок денний планується наступний: зустріч з представниками КП  «Цюрупинський Водоканал», ТОВ «ВОДОКАНАЛ+», Цюрупинського міжрайонного управління ПАТ «Херсонгаз», Цюрупинського РЕЗ та ЕМ ПАТ ЕК «Херсонобленерго», які нададуть роз’яснення щодо вимог законодавства, переліку необхідних документів тощо для забезпечення можливості надання відповідних послуг.

 

Нагадуємо, що питання, які Ви бажаєте розглянути під час наступних зустрічей, необхідно надсилати на електронну адресу міської ради - [email protected]

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО