Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешки виграли свій перший мікрогрант

Молодіжна організація «Нова генерація» оголосила конкурс проектів на отримання мікрогрантів. Конкурс є компонентом проекту «Посилання громадянського суспільства у місцевих громадах», який реалізується за підтримки National Endowment for Democracy.

На конкурс мінігрантів в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах» було подано 49 заявок від громадських організацій Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

По результатам було визначено 10 переможців, серед яких і проект «Проблема роздільного збору твердих побутових відходів – починаємо з маленького!» м. Олешки отримав грант у розмірі 800 $.

Спільними зусиллями активістів «Фонду громади імені Софії ФАЛЬЦ-ФЕЙН» та відділом з питань зовнішньо-економічної та інвестиційної діяльності, розвитку туризму виконавчого комітету Олешківської міської ради було прийняте рішення впровадити роздільний збір та сортування твердих побутових відходів у дитячих садках, акцентуючи увагу на екоосвіті нашого підростаючого покоління.

Олешки виграли свій перший мікрогрант

Проект передбачає роботу з введенням курсів з екоосвіти не лише для дітей, а й для батьків, опосередковано, впливаючи на свідомість наших громадян. Крок за кроком йти до Європейського рівня.

На основі отриманих теоретичних знань відпрацювати практичні навички з роздільного збору в повсякденному житті, при цьому зменшуючи навантаження на вулиці міста роблячи його чистим та доглянутим.

Сам проект націлений на виховання в дітях та їх батьках свідомості та відповідальності, підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття.

В результаті реалізації проекту буде створено передумови для подальшого інноваційного розвитку сфери поводження з твердими побутовими відходами на території Олешківської міської ради. Сам проект націлений на виховання в дітях та їх батьках свідомості та відповідальності, як результат підвищиться рівень обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття. В рамках реалізованої програми в ДНЗ на базі шкіл та згодом і вулиць міста Олешки планується встановлення кольорових контейнерів для роздільного збору сміття. Необхідні ресурси планується отримати за рахунок благодійних внесків від підприємців та небайдужих до цієї проблеми.

Після завершення проекту волонтери здаватимуть вторинну сировину заготівельним підприємствам, кошти від реалізації втор сировини будуть надходити до спеціального фонду дитячих садків в формі благодійних внесків.

Оцените статью: 
+9
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО