05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Інспекція з благоустрою міста Олешки розпочинає свою роботу

Інспекція з благоустрою міста Олешки розпочинає свою роботу

30 червня 2016 року у складі комунального підприємства «Підприємство по поводженню з відходами» створено структурний підрозділ - інспекцію з благоустрою міста Олешки, основним завданням якого є контроль за дотриманням Правил благоустрою в місті.

Контроль за належним санітарним станом міста здійснюватимуть три інспектори. Буде відновлено перевірки щодо наявності у мешканців приватного сектору договорів на вивіз твердих побутових відходів, контроль за належним утриманням прилеглих територій, боротьби з карантинними рослинами тощо. З метою попередження утворення стихійних звалищ побутових відходів, на злісних правопорушників складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення.

Протоколи будуть розглядатися на засіданнях адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Олешківської міської ради та, у разі не усунення виявлених порушень, накладатимуться штрафи відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Отже, за викидання сміття в невстановленому місці громадяни можуть заплатити штраф від 340 грн. до 1360 грн.; суб'єкти підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

Сподіваємось, що загроза сплати такої суми штрафу підвищить сумлінність олешківчан і стихійних звалищ в місті стане значно менше!
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО