05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Останній дитячий садочок в Олешках переходить на автономне опалення

Останній дитячий садочок в Олешках переходить на автономне опалення

В місті працюють 5 дитячих садочків, 4 з них – вже перебувають на індивідуальному автономному опаленні.

В минулому році для малечі відкрив свої двері дитячий садочок № 1.

Провівши опалювальний сезон 2015-2016 років, стало зрозуміло, що централізоване опалення не створює належних комфортних умов для дітей. Теплопостачання в приміщення садочку розпочиналось після запуску котельні № 1, що відбувалось одночасно з усім житловим фондом міста, однак значно пізніше ніж в інших дитячих садочках.

У зв’язку з цим, виконавчим комітетом Олешківської міської ради було прийнято рішення про відключення дитячого садочка від мереж централізованого опалення та встановлення автономного, електричного. До початку опалювального сезону 2016-2017 років тут будуть встановлені енергозберігаючі електричні керамогранитні панелі з використанням інфрочервоного обігріву, з металевими екранами захисту від випромінювання, що забезпечать необхідний температурний режим в умовах економії природного газу.

Крім цього, заміна системи опаленя в дошкільному навчальному закладі №1 на енергозберігаючу, за разрахунками фахівців виконавчого комітету Олешківської міської ради, в подальшому дозволить суттєво скоротити видатки з місцевого бюджету.

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО