Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках пройде позачергова сесія міської ради

В Олешках пройде позачергова сесія міської ради

23 вересня в Олешках пройде позачергова сесія Олешківської міської ради.

На розгляд депутатів запропонують 2 дуже важливих та термінових питання:

1) Відомо, що директор КП "Олешки-Сервіс" звільнився зі свої посади "за згодою сторін", як тільки міський голова та депутати підняли питання щодо стану готовності підприємства до опалювального сезону. Виявилось, що стан цієї готовності незадовільний. Є деякі труднощі але виконавчим комітетом вже розроблено комплекс дій для їх оперативного вирішення. Сьогодні о 15:00 в кабінеті міського голови відбудеться координаційна рада з представниками всіх політичних сил які представлені в раді, завтра у Херсонський ОГА пройде колегія щодо готовності міст області до опалювального сезону, а 23 вересня необхідні проекти рішень буде винесено на розгляд сесії Олешківської міської ради.


2) Нарешті завершено всі формальні процедури та міський стадіон "СТАРТ" передано на баланс КП "ПОБУТ" і тепер потрібно виділити першочергове фінансування на його утримання. Це підключення будівлі стадіону до системи водопостачання, встановлення лічільників. Також необхідно передбачити кошти на відшкодування витрат за електричну енергію та зарплатню обслуговуючого персоналу. 

Наступним кроком буде пошук фінансової можливості проведення ремонтних робот, щодо відновлення покрівлі стадіону.

 

За распорядженням міського голови підрядні організації вже розраховують вартість таких робот. Не виключено, що місцева рада буде звертатись за допомогою в цьому питанні і до районної, і до обласної ради, адже стадіон "СТАРТ" повинен стати візитівкою не лише нашого міста, а й всього Олешківського району. 

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"