Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

День дошкілля у Олешках

27 вересня в Україні відзначають всеукраїнський День Дошкілля – свято працівників дошкільних навчальних закладів.

 

Професія вихователя специфічна, потребує надзвичайного почуття віддачі та любові до дітей. Саме від правильного виховання, правильного закладення світогляду дитини залежить майбутнє держави. Вихователям батьки довіряють своїх малюків і вони впевнені в тому, що дитина буде у комфортному середовищі,  навчена та вихована.

 

У цьому році виконавчим комітетом Олешківської міської ради, за ініціативи Дмитра Воронова, вирішено було провести це  свято окремо – тільки для «дошкільнят» (раніше його проводили разом зі школами, на день вчителя). 

 

У районному центрі культури та дозвілля, за участі  дитячого колективу «Сузір'я» (кер. В.Червонюк) і  вихованців усіх садочків нашого міста пройшли урочистості. Привітала заступник міського голови Петриченко О.М., та вручила кращим з кращих подяки міського голови та солодкі дарунки. Переможців конкурсів привітав і начальник відділу освіти районної державної адміністрації Котюк В.В. Вихованці всіх дошкільних закладів освіти, до свята отримали спортивні знаряддя та іграшки.

 

«Ми вдячні вам, шановні працівники дошкільних навчальних закладів за те, що ви як рідні мами виховуєте наших дітей і вони не плачуть, коли йдуть  в садочок», - звернулися батьки до «винуватців» свята. А маленькі артисти на великій сцені показали свої таланти у танцях та співу, чим викликали почуття симпатії, задоволення та впевненості, що Олешківські діти - надзвичайні!

 

Ред. - на фото малеча ДНЗ №3  «інвентаризує» нові  іграшки.

 

День дошкілля у Олешках

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ
Іран запросив допомогу в РФ
Дата: 4 December 2022, 8:55 am


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"