05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешки приєднались до проекту "Відкривай Україну"

13 жовтня 2016 року в Цюрупинській гімназії (Олешківська гімназія) відбулося відкриття Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну». На захід були делеговані учні та педагоги Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4. з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму та Цюрупинської гімназії (Олешківська гімназія).

Велике зацікавлення проектом виявили запрошені особи, а саме: Воронов Д.М. - Олешківський міський голова, Павлова О.В. - завідувач комунальної установи «Олешківський районний методичний кабінет» Олешківської районної ради, Місько Н.А. - депутат Олешківської районної ради та інші.

Горбачова Н.Г., яка виступає міським координатором, презентувала даний проект та закликала учнів до співпраці. Адже успішна реалізація на першому та другому етапах проекту дає можливість підростаючому поколінню розвивати особисту креативність, активну особистісну позицію. Команди-переможці отримують можливість стажуватися в країнах Європи. Представники виконавчого комітету Олешківської міської ради та благодійної організації «Фонд громади імені Софії Фальц-Фейн» виявили ініціативу щодо партнерства.

Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити для молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями України. Але робити це так, як іще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології - цікаво та весело!

Україна має велетенський потенціал. Але його потрібно розвивати й підтримувати, адже саме молодь буде представляти обличчя нації. Звучить парадоксально, проте значною мірою у руках молоді майбутнє всіх нас. Проект дасть змогу окремо від шкільної програми здобути знання про шість напрямів мистецтва і про те, як вони розвивалися в Україні, щоб надати можливість відкрити для себе Україну через її образотворче мистецтво, музику, літературу, кіно, танці і моду. Однак цей проект скаже не лише про мистецтво в Україні, а радше розповість про світові тенденції і їх розвиток в Україні. Щоб усе це не залишилося просто словами, пропонуємо молоді самим розробити власні проекти, які допоможуть їм та іншим відкрити для себе нову і сучасну Україну – створену власними руками.

Побажаємо ж успіхів командам нашого міста!

Контактна особа:
Горбачова Наталія Григоріївна
Вчитель історії та правознавства
Цюрупинської гімназії (Олешківської гімназії)
Роб. тел. 2-15-93

 

Олешки приєднались до проекту "Відкривай Україну"
Олешки приєднались до проекту "Відкривай Україну"
Олешки приєднались до проекту "Відкривай Україну"
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО