05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках було проведено екологічну акцію

В рамках реалізації проекту «Проблема роздільного збору твердих побутових відходів – починаємо з маленького!» представниками міської благодійної організації «Фонд громади ім.Софії Фальц-Фейн» та за підтримки виконавчого комітету Олешківської міської ради була проведена екологічна акція «Сортувати сміття – це просто!» та презентація проекту батькам вихованців Олешківського дошкільного навчального закладу №2, яка відбулася 12.10.2016 року.

Не зважаючи на несприятливі погодні умови завітало багато зацікавлених.

Під час реєстрації учасникам зустрічі було запропоновано пройти анкетування для виявлення рівня обізнаності батьків щодо поводження з твердими побутовими відходами та зібрання первинних матеріалів для подальшої обробки та внесення актуальних питань для фінальної конференції по проекту.
Учасникам зустрічі було показано промо-ролик коротко розповідаючи про проект і благодійну організацію та навчальне відео про сортування сміття, яке безпосередньо навчає батьків правильному поводженню з твердими побутовими відходами. Адже реалізація проекту включає 4 основні елементи: екоосвіта, створення інфраструктури для роздільного збору твердих побутових відходів, культура сортування сміття, організація вивозу відсортованого сміття.

Для створення інфраструктури для роздільного збору твердих побутових відходів на території дошкільного навчального закладу №2 було встановлено 3 контейнери для роздільного збирання ТПВ, з них зелений контейнер – для збирання відходів із пластику, синій контейнерів – для відходів із паперу та червоний контейнер для жерстяних банок.

У відеоролику була представлена сміттєва абетка, яка наглядно демонструє види твердих побутових відходів та період їх розкладу. Сміття не з’являється саме по собі. Щороку кожен житель утворює 100 відер відходів, які лежать мертвим баластом, адже період розпаду частини відходів становить десятки а то і сотні років.

Головне правило, яке треба запам’ятати: змішані відходи – це сміття; роздільно зібрані відходи – це ресурси, тобто такий матеріал, з якого можна виробити нові корисні речі.

За вже заповненими контейнерами приїжджатиме спеціальна машина, яка відвозитиме вторинну сировину заготівельним підприємствам, кошти від реалізації втор сировини будуть надходити до спеціального фонду дитячих садків в формі благодійних внесків. Ці кошти згодом можуть бути використані для придбання необхідних дитсадку речей.

Серед іншого, йшлося про ситуацію щодо твердих побутових відходів. Як наголосила Радіонова Алла Василівна, обставини, що склалися вказують на те, що першим кроком до Європи буде впровадження курсів екоосвіти серед самих маленьких, а саме вихованців дошкільних навчальних закладів. Та лише бажання зробити своє місто кращим буде рушійною силою в вирішенні цього питання. Адже культура сортування сміття це як і культура у родині має прививатися змалечку.

Проводилась робота з аудиторією, ставилися запитання та виносилися для обговорення нагальні проблеми.

Після учасникам була запропонована кава та печиво. У ході кава-тайму учасники могли поспілкуватися у неформальній обстановці. Кожному з батьків були запропоновані буклети з детальною інформацією щодо сортування сміття.

В Олешках було проведено екологічну акцію

Захід проведено Благодійною організацією «Фонд громади імені Софії ФАЛЬЦ-ФЕЙН» в рамках конкурсу міні грантів проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED)».

 

В Олешках було проведено екологічну акцію
В Олешках було проведено екологічну акцію
В Олешках було проведено екологічну акцію
В Олешках було проведено екологічну акцію
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО