Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Між Олешками та Гопрами ремонтують дорогу

Між Олешками та Гопрами ремонтують дорогу

На дільниці автодороги державного значення Олешки - Гола Пристань - Скадовськ біля села Підлісне Олешківського району 20 жовтня відбулася інспекційна перевірка якості ремонту за участі голови ХОДА Андрія Гордєєва, начальника Служби автодоріг Миколи Савченка та ЗМІ.


Як повідомив голова ХОДА Андрій Гордєєв, «це чергова ділянка, ремонт якої був нами анонсований ще в травні місяці, і до якої ми зараз приступили».

- В наших планах продовжити ремонт цього напрямку у 2017 році до міста Гола Пристань, бо це є курортний напрямок, і він має бути у нас належної якості. Щойно, при вас, замірялась температура асфальту, який кладеться. Мінімальна температура, яка має бути при укладці - це 120 градусів, а ви бачили 140 градусів. Для того, щоб зменшити коливання нерівностей, ми пішли на хитрощі: нижній прошарок вкладається у два шари. Тобто два шари по 5 см дозволяють нам з 10 см зробити максимальне вирівнювання з урахуванням того, що це просто поточний ремонт.

Поверх цього шару буде ще фінальний, який дозволить нам комфортно переміщуватися по цій дорозі. На наступному тижні ми поїдемо дивитись наступну ділянку, у іншому курортному напрямку - це околиці села Новотроїцьке. Там капітальний ремонт, тому що наявний асфальт вже не витримує жодної експлуатації, - прокоментував Андрій Гордєєв.

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО