Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

На вулиці Декабристів в Олешках мають відбутись позитивні зміни

На вулиці Декабристів в Олешках мають відбутись позитивні зміни

Після позитивного голосування бюджетного рішення на 15-й сесії Олешківської міської ради, де депутатами було підтримано ініціативу міського голови, щодо продовження реконструкції мереж вуличного освітлення міста Олешки, роботи в поточному році продовжуються.

 

Як результат, вже на цьому тижні планується достатньо знакова подія для мешканців району Хуторище: розпочнуться роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення по вул. Декабристів, заміна старих ліхтарів на сучасне енергозберігаюче (LED-технологія). Отже, найближчим часом значна кількість городян, які проживають в цьому районі, відчують на собі переваги в пересуванні містом в вечірній час, особливо в осінньо-зимовий період. Належне освітлення вулиць покращить не тільки комфорт й благоустрій, а й забезпечить більш безпечне життя мешканцям Олешок.

 

Крім того, за ініціативою Дмитра Воронова, на розгляд депутатів при формування видаткової частини бюджету на 2017 рік, буде винесена наступна пропозиція: розширення та поточний ремонт асфальтно-бетонного покриття вул. Декабристів, у зв’язку з проїздом тут великогабаритного транспорту. У разі підтримки депутатським корпусом вказаної ініціативи, в наступному році вул. Декабристів стане більш зручною й безпечною для водіїв.

Оцените статью: 
+17
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787