Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

День осені у дитячому садочку в Олешках

У дитячому садочку осінні чари возвеличували та вихваляли вихованці ДНЗ №3 «Сонечко». Це яскраве свято проводиться в дитсадку традиційно, проходить воно захоплююче, цікаво і весело.


Цьогорічне свято видалося на славу, адже пройшло під вмілим керівництвом досвідчених вихователів Любові Федорівни Д'яченко , Сніжани Василівни Литвиненко, музичного керівника Ляшкової Світлани Вікторівни, які піклуються про діток, готують їх до дорослого життя і прививають їм любов до прекрасного. Цього осіннього дня в дошкільному навчальному закладі звучала музика, лунав щирий дитячий сміх.

День осені у дитячому садочку в Олешках


Маленькі вихованці старшої групи міського садочка готувались до осіннього свята ретельно: було багато гарних пісень та віршів, а також чимало дитячого сміху та радості. Вихователі організували для малят забави та розваги. Урочистості були по-осінньому яскраві, різнокольорові, прикрашені гарними таночками, декораціями в музичній залі та чудовими костюмами діток. І справді, під час святкування усі гості мали можливість подивитись і оцінити красу костюмів дітей на осінню тематику. Вихованці, зодягнені у прекрасні костюми, напрочуд зачаровували своєю красою. На святі були присутні батьки та бабусі, які з гордістю дивились на виступи своїх діток та внуків.

А тоді розпочалося чаруюче осіннє дійство, яке демонструвало насичений сценарій з тематичними віршиками, пісеньками та хороводами. Завітали до малят на свято казкові герої. Діти залюбки розповідали вірші, грали та співали з красунею Осінню, демонстрували парад овочів.

Джерело : Оешківська міська рада

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО