Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Разом ми все здолаємо

Під таким гаслом проходило чергове засідання представників вуличних комітетів.

Питання, які були озвучені, дійсно потребували спільного вирішення: як влади так і жителів міста. Голови вуличних комітетів подякували міській владі за вирішення таких проблем, як вуличне освітлення, ліквідацію великих калюж і будівництво дренажних колодязів (вул. Горького, вул.Шевченко) та тротуарів (вул.Пролетарська), упорядкування проїзної частини біля будинку 7 по вулиці Миру.

Заступник міського голови Петриченко О.М. проінформувала про першочергові завдання виконавчого комітету, які були надані міським головою Вороновим: підготовка до зими, проведення конкурсу по перевезенню пасажирів на міських маршрутах, встановлення енергозберігаючих вікон у ДНЗ, виготовлення та встановлення дорожніх знаків (згідно закону про декомунізацію).

Жваве обговорення викликало у активістів питання відношення наших громадян до наведення благоустрою. «Чому люди у нас такі безсовісні» - емоційно розпочала виступ Клавдія Дмитрівна. «Я часто буваю біля Олімпійських будинків, бачу як жителі акуратно виносять сміття та як його вчасно вивозять комунальники. Проте дуже часто купи розкиданого сміття приносять люди навколишніх приватних будинків. Я впевнена – у них немає договорів, от вони і викидають «домашнє» сміття під багатоповерхівки. Я знаю, що там стоять камери, тому ці підлі люди почали зносити сміття ближче до готелю «Колос», бо там немає камер. А тоді кричать – коли буде порядок?».

«Тільки разом ми зможемо заставити своїх сусідів утримувати собак, а не випускати їх на вулицю, щоб вони лякали дітей. Те що є бродячі собаки, це півбіди. Є такі «горе-хазяї», що навмисне випускають своїх собак на вулицю» - звернувся до присутніх Микола Володимирович. «Треба всім тримати чітку громадську позицію. Бачите – роблять порушення – дзвоніть на гарячу лінію, звертайтеся до інспекції по благоустрою – тільки тоді будуть зрушення. А якщо самі будемо ховатися за чиїсь спини - толку не буде».

Разом  ми все здолаємо
Разом  ми все здолаємо
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО