05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківськи комунальники отримали нову техніку

Утримання доріг міста в зимовий період під час снігових опадів дуже проблемне питання, оскільки техніки, яка розчищала б дороги, в Олешках немає.

Кожен рік оводилось наймати підрядні організації та дорожні служби. Купити сучасну снігоприбиральну машину за рахунок коштів міського бюджету сьогодні, на жаль, неможливо, бо вартість спеціалізованої техніки дуже висока. Тому під час сесії міський голова звернувся до депутатів з ініціативою купити універсальний піскорозкидувач, який можливо легко приєднати до наявної техніки і таким чином посипати дороги під час опадів. Депутати підтримали ідею та виділили кошти на покупку.

Сьогодні піскорозкидувач вже прибув до Олешок. Працівники комунального підприємства проводять його тестування. Через декілька днів має прибути також й гідравлічний відвал, яким будуть розчищатися снігові намети.

Отже, опади цієї зими в Олешках сподіваються подолати вже власними силами комунальних підприємств. Виконавчий комітет цього року вжив усіх можливих на сьогодні заходів. Додатково зазначимо, що посипковий матеріал також закуплено, завчасно і в повному обсязі.

Олешківськи комунальники отримали нову техніку
Олешківськи комунальники отримали нову техніку
Оцените статью: 
+10
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО