Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках визначено переможців конкурсу

В Олешках  визначено переможців конкурсу

Закінчився конкурс від КП "ППВ" на кращий слоган, спрямований на формування позитивного ставлення до чистоти на території міста Олешки в рамках молодіжної акції «Ми за чисте місто!».

Всього в конкурсі прийняло участь понад 200 учасників. Серед них були і такі, яким виповнилося більше 18 років, хоча конкурсом передбачалося обмеження за віком. Підприємство відзначає велику активність нашої молоді та креатив у складенні слоганів. Досить важко було обирати кращих з кращих! Проте... переможців визначено!

Хто зайняв призові місця: Семка Ростислав (11-а клас), Стопоренко Іллія (8-а клас), Софія Зюзь (3-В клас), Каспіревич Яна (2-Б клас), Яблонська Камілла (2-В клас), Мацюта Микола («Цюрупинського дитячого будинок-інтернат»).

Хто саме посів 1,2 та 3 місце, всі дізнаються 20 січня, під час вручення міським головою та директором комунального підприємства основних, передбачених умовами конкурсу, призів: смартфону, годинника та навушників.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787