Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках відбулися громадські слухання щодо бюджету 2017 року

В Олешках відбулися громадські слухання щодо бюджету 2017 року

21 грудня у Олешківській міській раді відбулися громадські слухання з обговорення міського бюджету 2017 року. В обговоренні прийняли участь депутати міської ради та громадськість.

Начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Попова Ю.О. проінформувала присутніх про основні показники доходної та видаткової частин бюджету міста на наступний рік. Відповідно аналізу, прогнозовані показники становлять: доходи у сумі 51,868 млн. гривень, видатки у сумі 51868 млн. гривень. В ході обговорення була надана пропозиція уточнити надходження до місцевого бюджету у 2017 році у контексті законопроекту, прийнятого Верховною Радою.

Представляючи проект бюджету Олешківської міської ради на 2017 рік, перший заступник міського голови Тетяна Серогодська акцентувала увагу на заходах, які необхідно виконати в рамках виконання міських програм. Серед пріоритетів названо соціальний напрямок - благоустрій та якісне функціонування житлово-комунальної сфери. Також Тетяна Іванівна зазначила, що бюджет передбачає необхідний ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати до 3.2 тис. гривень. Даний проект обговорено та погоджено на засіданнях постійних депутатських комісій.

Оцените статью: 
-4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787