Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Робота в умовах значного похолодання

Робота в умовах значного похолодання

На виконання доручення міського голови щодо організації роботи комунальних підприємств в умовах значного похолодання, 05 січня у Олешківській міській раді відбулася нарада за участю заступників міського голови та секретаря міської ради, керівників комунальних служб.

На нараді обговорювалася ситуація щодо діяльності кожного підприємства по питанню очищенням тротуарів, доріжок та доріг у місті після випадання снігу та в умовах значного похолодання; забезпечення в дошкільних навчальних закладах освіти належного температурного режиму. Зверталася увага комунальників на посипання сумішшю перехресть доріг та тротуарів.

Заступник міського голови Лук'янченко В.М. підкреслив, що в таких складних умовах необхідно підтримувати безперебійну роботу всіх галузей. Це стосується постачання тепла, електроенергії, води, а також роботи транспорту та надання допомоги безпритульним громадянам.

Керівники комунальних підприємств проінформували про готовність до роботи в непогоду: транспорт у задовільному стані, солево-піскова суміш заготовлена, працівники готові до ліквідації надзвичайних ситуацій.

У результаті наради у місті розроблено план заходів, графік цілодобового чергування відповідальних осіб, визначено конкретних виконавців по виконанню заходів.

Олешківська міська рада
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ
Іран запросив допомогу в РФ
Дата: 4 December 2022, 8:55 am


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"