Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Велика нелюбов до рідного міста в Олешках

Велика нелюбов до рідного міста в Олешках

Більшість людей у світі люблять і шанують ті місця, в яких народилися та виросли, місця де зростають їхні діти. І це правильно!

Тільки завжди у будь-якій спільноті є індивіди, які нехтують правилами моралі і не зважають на закон. Вони, чи зі злості, чи зневажаючи все і всіх, чи просто по своїй суті завжди творять зло, підлість і злочини. Приклад: всім відома міська набережна, на яку і влітку, і взимку приходять відпочити діти та дорослі, любуються природою і заряджаються красою нашої ріки. Влада поступово створює умови: дитячий майданчик, лавки, мафи і, звичайно, освітлення даного об’єкту. Протягом останніх 2-х місяців уже втретє здійснюється спроба зруйнувати, а в останній раз ( в ніч з 13 на 14 січня) вкрадено декоративну електроопору.

Що це? Витівка ? Жарт? Це просто – велика нелюбов до людей та до свого міста. Це ж яку свідомість треба мати (а може її не було - свідомості), щоб так цинічно красти у самих себе?
Дякуючи небайдужим громадянам вдалося «відбити» опору. Зараз вона перебуває на території комунального підприємства та потребує значних коштів (наших з вами) для ремонту і повторного встановлення.

Ось так і реалізується нелюбов до свого міста: ми знищуємо те, що самі і створюємо – крадемо опори, руйнуємо новорічні ялинки, смітимо біля будинків, байдуже проходимо мимо хуліганства...

Оцените статью: 
+11
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787